Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konferans, Bolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rahmi Yücel, KARMER Müdürü Doç. Dr. Murat Tarhan ve Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hülya Er’in açılış konuşmalarıyla başladı.

Derya Uluğ domuz gribine yakalandı: Ünlü şarkıcının sağlık durumu nasıl? Derya Uluğ domuz gribine yakalandı: Ünlü şarkıcının sağlık durumu nasıl?

Sigortacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip Tansel Us Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Tansel Us, sigorta sektöründen hareketle iş yaşamına dair deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Sigortacılık sektörünün dünya genelinde sürekli büyüyen ender sektörlerden biri olduğuna vurgu yapan Us, öğrencileri şirketleri bünyesinde staj yapmaya davet etti.

Tansel Us Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Didem Fakirullahoğlu ise, sektördeki pazarlama dinamiklerini anlattı; saha tecrübelerini paylaştı. Soru cevap bölümünün ardından konuklara teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi. Haber Merkezi

Editör: Berfin MUTLU