HABER: SİNEM ALTUNAY – FAHRİ GÜNDÜZ

Ligin 26. haftasında Giresunspor ile oynanan karşılaşmanın ilk 45 dakikasında sakatlanarak sezonu kapattı denilen Anıl Koç sahalara dönüyor. Boluspor Fizyoterapistleri Cemre Özdoğru ve Mert Aytaş yoğun bir şekilde uyguladıkları tedavi programı ile tecrübeli oyuncu ligin geri kalan haftalarında forma şansı bulacak.

Soru bankasındaki bir soruda 'Türkiyeli' ifadesi kullanan yazarın işine son verildi Soru bankasındaki bir soruda 'Türkiyeli' ifadesi kullanan yazarın işine son verildi

Boluspor formasından 47 gündür ayrı kalan tecrübeli futbolcu Anıl Koç’un sahalara dönme özlemi sona eriyor. Mart ayında oynanan Giresunspor karşılaşmasında sakatlanmasının ardından ilk 45 dakika sonunda oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.

Yapılan tüm kontrollerin ardından tecrübeli oyuncu için sezonu kapattı denilse de Boluspor bünyesinde bulunan Fizyoterapistler Cemre Özdoğru ve Mert Aytaş yoğun bir şekilde tecrübeli oyuncuya uyguladıkları tedavinin ardında fiziksel yapısı olarak kuvvetli olan tecrübeli oyuncuyu sahalara tekrar döndürdüler. Ligin geride kalan haftalarında takımdaki yerini alması beklene Anıl Koç alınacak maçlarda katkı vermek istiyor.