Ahu Yağtu ile evliliğinden Kemal adında bir oğlu olan 51 yaşındaki Cem Yılmaz, kendisinden 13 yaş küçük olan pilates eğitmeni Necla Karahalil ile kısa süre önce yeni bir aşka yelken açmıştı. Cem Yılmaz ile Necle Karahalil’in yollarını ayırdığı ve sosyal medyada birbirlerini sildikleri ortaya çıktı.

SON GÖSTERİSİNDE OLAY ÇIKTI

Necla Karahalil ile yaşadığı kısa süreli birliktelikle ve sosyal medya üzerinden meslektaşı Hasan Can Kaya’ya yaptığı göndermelerle son dönemde gündemde olan ünlü komedyen bu kez de son gösterisindeki yaşadığı bir olayla gündeme geldi.

O SEYİRCİLER SALONDAN ÇIKARILDI

Cem Yılmaz'ın son gösterisinde iki seyirci taşkınlık çıkardı. Bir kadın, esprileri sürekli "evet ben de, aynen ben" şeklindeki sözleriyle onaylayınca Cem Yılmaz sinirlenip sahneyi terk etti ve kulise gitti. Taşkınlık yapan seyircilerin salondan çıkarılmasından sonra sahneye dönerek gösterisini tamamladı.

OLAY BİTENE KADAR KULİSE GEÇTİ’

Bir sosyal medya kullanıcısı, gösteri sırasında yaşananları sosyal medyadan "Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın Cem Yılmaz'a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem bu iş şova döndü diye olay bitene kadar kulise geçti sonra da geri geldi." sözleriyle anlattı.

AFAD gönüllüleri eğitimlerini tamamladı AFAD gönüllüleri eğitimlerini tamamladı

Haber Merkezi