Yaz aylarının başlamasıyla birlikte ünlüler de Bodrum'a akın etmeye başladı. Ünlü isimler arasında Yasak Elma dizisiyle tanınan Şevval Sam de yer alıyor. Sam, Bodrum'da hem tatil yapıyor hem de konserler veriyor. Show TV'ye Bodrum sahillerinden röportaj veren Sam, Bodrum'u çok sevdiğini ve bölgede sınıf farkının az olduğunu söyledi. Sam, şu ifadeleri kullandı:

Sam: "Bodrum'da herkes eşit koşullarda yaşıyor"

Tek tabancayla EOKA'ya direnen Türk Mukavemet Teşkilatı'nın hikayesi Tek tabancayla EOKA'ya direnen Türk Mukavemet Teşkilatı'nın hikayesi

"Bodrum'un en sevdiğim tarafı sınıf farkı çok daha az olması. İster zengin olun ister orta halli ister fakir, burada herkesin mutlaka bahçeli, iki katlı bir evi var. Büyük apartmanlar ve gökdelenler olmadığı için herkes eşit koşullarda yaşıyor. Bu durumu çok seviyorum."
Sam'ın bu sözleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Bazı kullanıcılar Sam'ın sözlerine katılırken, bazı kullanıcılar ise Bodrum'da da sınıf farkının olduğunu savundu.

Bodrum yaz sezonuna hareketli giriş yaptı
Şevval Sam gibi birçok ünlünün Bodrum'a gelmesiyle birlikte Bodrum yaz sezonu hareketli bir şekilde başladı. Bodrum'da turist sayısında da artış gözlemleniyor. Yetkililer, bu yıl Bodrum'a rekor sayıda turist gelmesini bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi