Haber: Fatma Marmara

Milli Eğitim Bakanı Tekin: Cemaatçi değilim; Atatürk’ü seviyorum Milli Eğitim Bakanı Tekin: Cemaatçi değilim; Atatürk’ü seviyorum

Bolu Kültür Sanat Organizasyon tarafından Bolu’ya gelecek olan, İrfan KANGI’nın yazdığı, Ufuk ÖZKAN, Rojda DEMİRER, Hamdi ALP rol aldığı “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” adlı tiyatro oyunu 24 Nisan Çarşamba akşamı saat: 20.00’da Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezinde sahnelenecek.
Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında neler yaşanabilir? Ya bu son buluşulan yer aslında ilk buluşulan yer ise? Geçmişi masaya yatırmayı düşünen Ayhan ve Özlem çifti Krizantem çay bahçesinin masasını seçince ortaya eğlenceli bir sonuç çıkar mı?
Her aşk biraz Komiktir, Arabesk Müzikali, Kadın Kafası ve Emlakçıyı Beklerken oyunlarının yazarı İrfan Kangı dan bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranması gerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik bir komedi oyunu olan “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” herkesin bir şekilde şahit olduğu aile içi uyuşmazlıkları sahneye taşıyor.
Bilgi ve İletişim: 0545 443 37 43