NASA, Ay'daki depremleri ölçmek istiyor NASA, Ay'daki depremleri ölçmek istiyor

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli partisinin seçim bürosu önünde 2 bin 500 kişiye balık ekmek dağıtınca kalabalık nedeniyle zaman zaman izdiham yaşandı. Gençler ve kadınların ağırlıkta ilgi gösterdiği etkinlikte Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, Belediye Meclisi 1. Sıra Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, diğer belediye meclis üyeleri vatandaşlarla birlikte Karadeniz havaları eşliğinde horon tepti, Kaptaş oyun havaları ile de oynayıp eğlendi.
Çocuklara balon hediye eden Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, gelen misafirlerle tek tek ilgilendi, desteklerini istedi. Göreve geldiklerinde Kdz. Ereğli’de ki balık yasağını kaldıracaklarını vurgulayan Sesli konuşmasında şunları söyledi:
“Karadeniz’in kıyısındayız. Balık memleketinde balık kokar, yosun kokar. Bu güzel havada bizde halkımıza balık ekmek ikram ediyoruz. Bundan sonra Kdz. Ereğli’de deniz kenarında balık ekmek satışları da olacak. Hem Kdz. Ereğlili hemşerilerimiz hem de dışarıdan gelenler deniz kenarında istedikleri gibi balık yiyebilecekler. Modern son derece hijyenik balık ekmek stantlarımız olacak. Bakın görüyorsunuz; insanlarımız çok memnun ve mutlular. Kdz. Ereğli’nin olmazsa olmazı balıktır. Bu gün bizi seven insanlar burada toplandılar. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum. 31 Mart günü destek Kdz. Ereğli’den hizmet bizden.”
Saat 14.30’da başlayan etkinlik akşam saatlerine kadar devam etti.

Editör: Berfin MUTLU