Cumhur İttifakı üyelerinden Büyük Birlik Partisi’nde Bolu’ya yönelik çalışmalar hız kazandı. Geçtiğimiz günlerde farklı ilçelerde yoğun bir seçim programı uygulayan partinin bu seferki durağı ise Mudurnu ilçesi oldu.

“Her zaman yanlarında olacağız”

Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin, Mudurnu programı kapsamında ilk önce ilçede faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleriyle bir araya gelerek proje döngüsü yönetimi semineri gerçekleştirdi. Doç. Dr. Serin, konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Mudurnu Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri ile birlikteydik. Kendileri ile uzun uzun sohbet ettik ve gelecek planları ile ilgili bir araya geldik. Bu arada proje döngüsü yönetimi semineri adı altında bir etkinliğe imza atmış olduk.

Projeler yapıyorlar ve gelecekte çok iyi yerlere gelecekler. Bu konuda bizim tavsiyelerimizi dinlemeleri benim için çok kıymetliydi. Ulusal ve uluslararası kaynaklardan nasıl istifade edeceklerini, nasıl kurgulayacaklarını, özellikle paydaşları nasıl sisteme katacakları konusunda çok verimli sohbetlerimiz oldu. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda onlara söz verdik, her zaman yanlarında olacağız”

“Bize kattıklarından dolayı çok teşekkür ederiz”

Mudurnu Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nurdan Topaloğlu ise Doç. Dr. Emin Serin ile tanışmaktan çok mutlu olduklarını belirterek verdiği bilgilerden ve kendilerine kattıklarından dolayı teşekkür etti. Topaloğlu şöyle konuştu:

ARKUT’A BİATHLON ATIŞ POLİGONU YAPILIYOR ARKUT’A BİATHLON ATIŞ POLİGONU YAPILIYOR

“Bugün Doç. Dr. Emin Serin hocamızla birlikteydik. Kendileri ile tanışmaktan çok mutlu olduk. Bize çok güzel bilgiler aktardılar. Bunun akabinde Kosova’daki bir kadın derneği ile kardeş kurum olduk. Karşılıklı fikir alışverişi ve ürün alışverişi de yapacağız. Bugünkü programımız çok verimliydi. Kendisine verdiği bilgilerden dolayı ve bize kattıklarından dolayı çok teşekkür ederiz

Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin ve Kübra Yılmaz ile teşkilat mensuplarının yer aldığı Büyük Birlik Partisi heyeti daha sonra ilçe merkezine geçerek yaklaşık 700 yıldır sürdürülen ahilik kültürü ile cuma günleri gerçekleştirilen esnaf duasına katıldı. Doç. Dr. Serin ve beraberindeki heyet daha sonra ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla görüştürler.

Mudurnu Teşkilatı açılıyor

Mudurnu temasları ve partinin il çapındaki genel durumu hakkında bir açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Bolu İl Başkanı Ümit Demir, partinin bu dönem Cumhur İttifakı çatısı altında ilk defa baraj sorunu olmadan seçime gireceğinin altını çizerek, Bolu’dan milletvekili çıkarma konusunda iddialı olduklarını ve her geçen gün bu hedefe daha çok yaklaştıklarını dile getirdi.

Başkan Demir ayrıca Mudurnu’dan büyük ilgi gördüklerini belirterek, Büyük Birlik Partisi’nin Mudurnu İlçe Teşkilatı’nın kuruluş aşamasında olduğunu, parti genel merkezi tarafından görevlendirilen Şükrü Yıldız ile başlayan kuruluş çalışmalarının, ilçe eşrafından Murat Yıldız’ın başkanlığında tamamlanacağını ifade etti.

HABER: Mümin Sefa GÜNAY