COŞKUNYÜREK SELDEN ETKİLENEN KÖYLERDE COŞKUNYÜREK SELDEN ETKİLENEN KÖYLERDE

 Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayları Doç. Dr. Emin Serin ve Yaşar İmamoğlu, başkentte faaliyet gösteren Gerede Kültür ve Yardımlaşma Derneğini (Geredeliler Derneği) ziyaret ettiler. Ziyarete, Bolu milletvekili adaylarının yanı sıra Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Bolu İl Başkanı Ümit Demir, Karabük Milletvekili Adayı Fatih Keleş ve partililer katıldı.

Büyük Birlik Partisi heyeti, Dernek Başkanı Cafer Alagöz ve dernek üyeleri ile bir araya gelerek memleket meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ayrıca, başarılı faaliyetlerinden dolayı dernek yönetimi ve üyeleri tebrik edildi.

Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili adayı Doç. Dr. Emin Serin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Her önemli adımımızda yanımızda oldular, yine beraberiz, yan yanayız. Bolu'nun Ankara'daki güçlü sesi 'Gerede Kültür ve Yardımlaşma Derneği' yönetim kurulu üyeleri ve kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik" ifadelerini kullandı.

Ziyaretle ilgili konuşan İl Başkanı Ümit Demir ise, "Memleketinden uzakta yaşayan ancak bir yanı daima memleketinde olan gurbetteki hemşehrilerimizi unutmadık. Bolu'yu, tüm ilçeleriyle beraber kalkındırarak insanların doğdukları topraklara rahatça dönebilmesi için çalışacağız" dedi.

HABER:Gülsevim AYDIN