Netflix’te yayımlanacak “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinin çekimleri için ekip Bolu’ya geldi. Filmin başrolünü oynayan Serenay Sarıkaya da ekiple beraber çekimlere başladı. Bolu’nun bir yaylasında gerçekleştiği belirtilen çekimler sırasında, Sarıkaya sosyal medyadan sık sık paylaşım yapıyor.

Son paylaşımında ise Bolu’yu ön plana çıkardı. Karavan önünde çekilen 2 fotoğrafını sosyal medyaya yükleyen Sarıkaya, “Bolu’yu seviyorum” notunu paylaşımına ekledi.

Sarıkaya’nın yeni dizisinde, Leyla adında bir avukat ile aynı işyerinde çalıştığı arkadaşlarının ilişkilerinde çektiği sancılar işleniyor. Netflix'ten yapılan açıklamaya göre dizinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan ve Perihan Savaş yer alıyor.

"HAVA BEDAVA" İLLÜSTRASYONUYLA YAŞAMIN DEĞERİNE DİKKAT ÇEKTİ "HAVA BEDAVA" İLLÜSTRASYONUYLA YAŞAMIN DEĞERİNE DİKKAT ÇEKTİ