31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Boluspor'un maç saati açıklandı Boluspor'un maç saati açıklandı

Saygı, sevgi ve vefanın en büyüğünü hak eden, şehit aileleri ve gaziler olduğunu vurgulayan Durak, Vefa projesini anlattı.

Şehit yakınlarının ve gazilerin hayatlarını kolaştırma adına Vefa projesini hazırladıklarını belirten Durak “Şehit yakınları ve gazilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için iş imkanlarından ulaşıma, sağlıktan, eğitime bir çok alanda maddi ve manevi destekler sağlayacağız.

Şehit yakını ve gazilerimizin toplumsal saygınlığını kentimizin her alanında yaşatabilmek için politika, program ve projeler gerçekleştireceğiz.

Öncelikli olarak şehit yakını ve gazilerimizin kurmuş olduğu dernek ve vakıflara belediyemizce yer tahsisi sağlanacak. Aziz şehit ve gazilerimizin çocuklarının dershane, kurs, yurt gibi eğitim masrafları da belediyemizce karşılanacak” dedi. Haber Merkezi

Editör: Berfin MUTLU