AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, Gerede’nin her köşesine ulaşmak için yoğun bir ziyaret programı izliyor. Vatandaşların nabzını tutarak, onların beklenti ve taleplerini dinleyen Allar, 10 yıllık belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği projeleri anlatarak seçmenlerin desteğini almaya çalışıyor. Özellikle, Gerede’nin altyapı ve sosyal hizmetler alanındaki ihtiyaçlarını gidermek için vaatlerde bulunuyor.

Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu

MHP’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Çiçek ise Gerede’nin sanayi ve ekonomik gelişimi için önemli adımlar atmayı hedefliyor. Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalarla iş dünyasının desteğini kazanmaya çalışan Çiçek, seçim kampanyasını sürdürürken işsizlik ve ekonomik büyüme gibi konulara da odaklanıyor.

BBP’nin Belediye Başkan Adayı Akif Allar, 8 Mart Kadınlar Günü olması sebebiyle Gerede’de kadınlara yönelik çalışmalarını sürdürdü. Kadınların toplumdaki rolünü güçlendirmek için özel bir vurgu yapıyor. Kadın girişimcilere destek vermek ve kadın istihdamını artırmak için projelerini hayata geçireceğini belirten Allar, seçmenlerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Ayrıca, çevre koruma ve doğa dostu projelerle de dikkat çekiyor. 

Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Veysel Ayeroğlu ise Gerede’nin kültürel mirasını korumaya önem veriyor. Geleneksel el sanatlarının canlandırılması ve kültürel etkinliklerin artırılması için projeler geliştiren Ayeroğlu, yerel halkın desteğini alabilmek adına çeşitli etkinliklere katılıyor ve vatandaşlarla sürekli iletişim halinde bulunuyor.

Tüm bu gelişmelerle birlikte, Gerede’de seçim atmosferi giderek daha heyecanlı bir hale geliyor. Adaylar, seçmenlerin dikkatini çekmek ve desteğini kazanmak için ellerinden geleni yapıyor. Ancak, hangi parti ve adayın Gerede’nin yönetiminde söz sahibi olacağı, 31 Mart seçim günü sonucunda netlik kazanacak. Haber Merkezi

Editör: Elif Erdoğan