Sakarya’da geçtiğimiz yıla hizmete giren Poligonyum, Türkiye’nin en iyi silah atış poligonlarından biri olarak eski Reji Sokağında faaliyetlerine devam ediyor. Geniş alanı, içerisinde bulunan atış malzemeleri ve hobi & doğa ile avcılık ürünleri satış mağazası, yüksek güvenlikli atış poligonu ve uzman eğitmenleri ile hizmet veren Poligonyum, ister kendi silahınız ile isterseniz de Poligonyum’a ait silahlarla atış yapmanıza olanak tanıyor.

MODERN TESİS

Poligonyum, alanında uzman eğitmenleri ile tüm müşterilerine ücretsiz atış eğitimi hizmeti veriyor. İlk kez atış yapacak müşterilere eğitmenler özel olarak eğitim verdikten sonra atış yaptırıyor. Poligonyum’da ayrıca ister kendi silahınız ve merminiz ile gelerek atış yapabiliyor isterseniz de Poligonyum’un envanterinde bulunan özel silahları seçerek atış yapabiliyorsunuz.

SAKARYA - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Sakarya'da depremzedelerle buluştu, gençlerle sahur yaptı SAKARYA - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Sakarya'da depremzedelerle buluştu, gençlerle sahur yaptı

25 METRELİK ATIŞ POLİGONU

Poligonyum’da Maksimum atış mesafesi 25 metre olan büyük bir atış poligonu bulunuyor. Burada 25 metreye kadar dilediğiniz mesafeden atış yapabiliyorsunuz. Atış yaptığınızda da yanınızdaki ekrandan nereyi vurduğunuzu takip edebiliyor, buna göre kendinizi düzeltip tekrar atış yapabiliyorsunuz. Ya da pozisyonunuzu koruyup aynı yerden vurabiliyorsunuz.

SATIŞ MAĞAZASI DA VAR

İçerisinde mağaza da bulunan Poligonyum, atıcılık ve avcılık ekipmanlarının da satışını yapıyor. Poligonyum içerisinde av bayi olarak da hizmet veren mağazadan, avcılık ve atıcılık ekipmanlarını satın almak mümkün.   Ayrıca Marketyum markası ile de kamp & doğa ve hobi ürünlerinin satışını gerçekleştiren tesis, Türkiye’de kendi alanının en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor.

POLİGONYUM HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Poligonyum’da atış yapmak için ne gerekiyor?

18 yaşından büyük herkes, dilediği zaman poligonyumda atış yapabilir, 12-18 yaş arası ise ebeveynleri nezaretinde atış yapabilirler. Atış yapmak için gereken tek şey ise poligonyuma gitmek

Atış Eğitimi Veriliyor mu?

Poligonyum’da eğitmenler müşterilerine atış öncesi ücretsiz eğitim veriyor. Bu sayede silah konusunda bilgisi olmayanlar bile çok kısa sürede silahla atış yapabiliyor.

Kendi silahım ile Poligonyum’da atış yapabilir miyim?

Evet. Poligonyum resmi izinlere sahip bir atış poligonu olarak kendi silahınız ile atış yapabilmenize olanak sağlıyor. Atış mühimmatını ister siz getiriyor isterseniz de Poligonyum’dan temin edebiliyorsunuz.

Silahım yoksa Poligonyum’da nasıl atış yapabilirim?

Poligonyum’un geniş silah envanteri tam size göre. Bunların arasından dilediğinizi seçerek atış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Poligonyum envanterinde hangi silahlar var?

9.19 mm’lik silahlarımız: P8L, Zig-14, 16 Xtreme, TP9 SA Sahre, TP 9 Elite- S Combat, TP 9 Sub Elite Cas, SAR 9 Mete X, 9 Match, SFX Rival, C9, Sar 9, TP9 SFX Mete, K12 Sport X, 22 kalibrelik B6C- LR silahı.  38 kalibrelik SR 38 – 38 1357 silahları ve 45 kalibrelik K2-45, Zig M1911 silahları.

Atış Fiyatları Nedir?

Atışlar için fiyatlandırma kalibreye ve silahınızın kendinize ait olup olmamasına göre değişiyor. Detaylı fiyatlandırma Poligonyum54 İnstagram hesabımızda yer almaktadır.

 

İLETİŞİM İÇİN

Poligonyum Cumhuriyet Mahallesi Bahçıvan Sokak (Eski Reji Sokağı), Alya İş Merkezi, No:81/A adresinde hizmet veriyor. Tesisle ilgili (0264) 502 81 93 numaralı telefondan bilgi almak mümkün. Ayrıca www.poligonyum.com ve https://www.instagram.com/poligonyum54/ adreslerinden de Poligonyum’u inceleyebilirsiniz.