Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ev sahipliğinde Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) Ulusal Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi. Ordu, Denizli, Giresun, Kastamonu, Bolu, Sinop, Karabük, Gümüşhane ve Trabzon illerinden 500'ün üzerinde, sağlık yöneticisi, kalite ve akreditasyon çalışanı ve çeşitli meslek gruplarından oluşan katılımcıların yer aldığı toplantıda akreditasyon çalışmaları, sağlıkta akreditasyon standartları ve programları, mükemmeliyet merkezleri ve uluslararası akreditasyon çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi aktarıldı.

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen TÜSKA Ulusal Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı; Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, TÜSKA Başkanı Prof. Dr. Figen Çizmeci Şenel tarafından yapılan açılış konuşmalarının ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

AK Parti'den istifa eden Suat Kılıç, Yeniden Refah Partisi'ne katıldı AK Parti'den istifa eden Suat Kılıç, Yeniden Refah Partisi'ne katıldı

HABER: Mümin Sefa GÜNAY