Yeni dönemde belediyede görev dağılımı belli oldu! İşte başkan yardımcıların sorumlulukları... Yeni dönemde belediyede görev dağılımı belli oldu! İşte başkan yardımcıların sorumlulukları...

fotogaleri-2

HABER: FAHRİ GÜNDÜZ

Kırmızı Beyazlı ekip bir dakika bile nefes alamıyor. Milli takım arasında iyi bir çalışma ortamı hazırlayan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, çift antrenmanlarla devam ediyor.
Bodrum FK karşılaşmasında verdiği 3 günlük izni fazlası ile çıkarmak isteyen Teknik Direktör Yalçın Koşukavak kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Kırmızı Beyazlı ekip sabah ve akşam olmak üzere iki çalışma yaptı.
Sabah saatlerinde yapılan hafif tempolu çalışmanın ardından akşam tempo biraz daha artırıldı. Akşam yapılan antrenman taktik varyasyonlu bir çalışma yapılırken Gençlerbirliği karşılaşmasının da provosu yapıldı.
Oyuncularına taktik antrenmanlarda rakibini analiz edip uygulamalı antrenman yaparken, kırmız beyazlı oyuncuların da tempoya ayak uydurmaları yüz güldürdü . Boluspor Pazar günü yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Editör: Havva AKÇA