Zonguldak'ta İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, C.A. (27) isimli bir kadın ile R.G. (72) isimli şahıs Terakki Mahallesi'nde fuhuş yaparken yakalandı. İddiaya göre, kadının ikametinde yapıldığı öğrenilen baskında, 72 yaşındaki adam ile C.A.’nın 200 TL karşılığında birlikte oldukları öğrenildi. 


Kadının Mithatpaşa Mahallesi’nde de evi olduğu ve çevredeki vatandaşların şikâyetçi olduğu ileri sürülürken polis ekiplerince Terakki Mahallesi’nde cinsel birliktelik sırasında baskın yapıldı. İddiaya göre, 2 şahısla yapılan görüşmeler sonucunda 200 TL karşılığında birlikte oldukları öğrenildi.  Yapılan baskının ardından Terakki Mahallesi Vatan Caddesi’nde bulunan ev, komisyon kararı ile mühürlendi.

Zonguldak'ta deniz suyunun sıcaklığı balık miktar ve fiyatını olumsuz etkiliyor Zonguldak'ta deniz suyunun sıcaklığı balık miktar ve fiyatını olumsuz etkiliyor

Diğer yandan C.A.’ya ait Mithtatpaşa Mahallesi’nde bir ev daha olduğu ve bu ikamette de fuhuş yapıldığı evin takibe alındığı ve gerekli incelemelerin başlatıldığı öğrenildi.