HABER:FAHRİ GÜNDÜZ

Play Off heyecanı giderek kızışıyor. Akay Kardeşler Bolu 1. Amatör kümede şampiyonluk için mücadele eden takımlar hafta sonu kozlarını paylaştılar.

Aladağspor Liderliği Aldı

Haftaya lider giren Yıldızspor, Aladağspor ile kozlarını paylaştı. Bu sezon iddialı bir takım kurarak Bolu şampiyonu olmak isteyen Aladağspor, rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koydu. Aladağspor karşılaşmada kazandığı penaltı atışını Mert Özer ile gole çevirip takımını 1-0 öne geçirdi. Bu golün ardından Yıldızspor beraberlik golünü arasada oyun kalitesi ile öne çıkan Aladağspor, Emirhan Özer ile bir gol daha bulup skoru 2-0 getirdi. Haftanın en önemli müsabakası olan Aladağspor- Yıldızspor karşısında galibiyetin yanı sıra liderliği alıp birinci sıraya oturdu .

Yeniçağa Takip’de

Kadrosuna devre arası yaptığı takviyeler ile şampiyonluk da bende varım diyen Yeniçağaspor, Taşkestispor ile kozlarını paylaştı. Yeniçağa’da oynanan müsabakayı 2-0 kazanan Yeniçağaspor, aldığı 3 puanla ikinci sıraya otururken averajla Aladağspor’un takipçisi oldu.

Gol Düellosu Sebenspor’un

Haftanın en gollü karşılaşması Seben’de Sebenspor- Dörtdivanspor arasında oynandı. Adeta gol düellosu arasında geçen karşılaşmayı ev sahibi takım Sebenspor, Dörtdivanspor engelini 5-3 geçerek 3 puanı aldı.

Sıcak haber bıçaklı kavga; yaralılar var.. Sıcak haber bıçaklı kavga; yaralılar var..

Editör: Berfin MUTLU