Optikçiler uyarıyor: Göz sağlığınızdan olmayın! Optikçiler uyarıyor: Göz sağlığınızdan olmayın!

Bolu Halkına 46 yıldır İzzet Baysal Caddesi’ndeki iş yerlerinde hizmet veren Petek Kırtasiye, Borazanlar Mahallesi Akdemir Sokak’ta hizmete soktuğu ikinci şubesinin açılışını bugün gerçekleştirdi.
Bolu’nun sevilen iş insanlarından, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Kemal Sert’in sahibi olduğu Petek Kırtasiyenin Borazanlar Mahallesinde hizmete soktuğu ikinci şubesinin açılışı nedeniyle adeta Bolu, törene akın etti.
Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçmiş dönem Bolu Milletvekili Arzu aydın, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir ve Süleyman Can, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, İzzet Baysal Vakfı Başkan Vekili Fatih Yamaner ve İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, siyasi parti il ve ilçe başkanları, Bolu iş dünyasından isimler ve eğitim camiasının katıldığı açılış töreni, renkli anlara da sahne oldu.
“Kitap kafe konseptinde bir köşemiz var”

Yapılan açılışta kısa bir konuşma yapan Petek kırtasiye sahibi iş insanı Kemal Sert, 46 yıldır Bolu’ya hizmet verdiklerini ve yeni açtıkları farklı konseptteki kitap kırtasiye Kafe’nin açılışına katılan herkese teşekkür ederek; “Bugün bizim için Petek Kırtasiye ailesi olarak çok özel bir gün. 46 yıldır Bolu halkıyla beraber uzun bir ticari hayatımız oldu. Bundan sonrada bu yeni mağazamızda da bu hizmetimizi taçlandırmak istedik. Bolu halkımız en güzel hizmet alabilecekleri, en güzel hizmeti görebilecekleri bir kitap kırtasiye kafe hizmetini vereceğimiz yeni mağazamıza bekliyoruz. Halkımıza şimdiye kadar ki bütün destekleri için mutluluklarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyorum. Şubemizde kitap kafe konseptinde bir köşemiz var. Onun dışında bütün kırtasiye çeşitlerini görebileceğimiz, oyuncak, kopyalama her türlü ürüne rahatça erişilebilecek bir hizmet sunacağız.” dedi.
Açılış töreni, Bolu İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın dua etmesi ve protokol üyelerinin kurdele kesimiyle sona erdi. Petek Kırtasiye, yeni konsepti ve hizmet anlayışıyla Bolu halkına en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecek.

Editör: Berfin MUTLU