“TANIDIĞIMIN İŞE ALINMASI DAHİLİM OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ” “TANIDIĞIMIN İŞE ALINMASI DAHİLİM OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ”

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 2024 yılında yapılması planlanan yerel seçimler öncesinde gündem oluşturmaya başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden hem ulusal hem de yerel siyasette etkili olan Özcan’ın radarına bu kez bir doktor takıldı.

MHP’li olduğunu söylediği doktorun MHP dışında AK Parti ve CHP ile görüşmeler yaptığını iddia eden Özcan’ın önümüzdeki günlerde isim verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Özcan, sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Kendisi MHP’li, Bolu’da bir doktor arkadaşımız. Ama ilginç olan şu; Belediye Başkan adaylığı ile ilgili MHP ile değil, hem CHP ile hem AK Parti ile kapalı kapılar ardında ayrı ayrı görüşmelerini sürdürüyor. Türk siyasetinin geldiği noktaya bakın. Kafam karıştı biraz. Aklıma Wilfried Zaha geldi. Onu da Fenerbahçe’ye transfer olmak için İstanbul’a geldi sandık ama son anda daha çok para veren Galatasaray’a imza attı. Eski lideri Bahçeli gibi sormak istiyorum; hadi futbolcular para için imza atıyor da, sen bir MHP’li olarak, AK Parti ve CHP ile neyin pazarlığını yapmaya çalışmaktasın? Nereye varmaya çalışmaktasın?”