HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, meclis toplatışının Mart ayı ilk oturumunda AK Parti Grup Başkan vekili Uğur Akbay’a ağır ithamlarda bulunurken, MHP’li üyelerden övgü dolu sözlerle bahsetti. Akbay’a “büyük yalancı” diyen Özcan, şunları söyledi:

Adana'da Kökünü Kurutma Operasyonu: 212 kişi gözaltına alındı Adana'da Kökünü Kurutma Operasyonu: 212 kişi gözaltına alındı

“Bugün bir şey daha öğrendim. Yalancı var, büyük yalancı var. Uğur bey sen büyük yalancısın. Sen çok büyük yalancısın. Bizim 535 milyon lira kredi kullandığımızı ispat et ben bir saniye şu koltukta durmam. Ben lafımı da yemem birileri gibi. O gün Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımızı aradım. Bakın Uğur bey böyle bir twit atmış lütfen arkadaşlarınızla konuşurken asıl kararı da size gönderiyorum, karar budur dedim. O da başkanım inceleyeceğim dedi. Milliyetçi Hareket Partili meclis üyelerini her zaman ayrı tutmaya devam edeceğim. Sadece MHP’li olduğunuz için değil. Adam olduğunuz için. Hak edeni ayrı tutmaya devam edeceğim. Yeter artık ben 21 yıldır yoruldum. 21 yıldır sürekli hakaret yiyorum. Üzerimize saldırılıyor. Kınamaktan bile aciz durumdasınız hala birşeyler söylemeye çalışıyorsunuz.”