Komili Ayçiçek Yağı ve Diğer Gıda Ürünlerinde Cazip İndirimler

Özellikle Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet ve seçili gıda ürünlerinde sunulan avantajlı fiyatlar, tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Bu hafta Migros mağazalarında ve online alışverişte geçerli olacak katalog ürünleri arasında öne çıkan fırsatlar, tüketicileri bekliyor.

23 Mart 2024’ten itibaren geçerli olan indirimlerde Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, çamaşır deterjanları, çeşitli atıştırmalıklar ve daha pek çok üründe cazip indirimler dikkat çekiyor. Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, 2’li alımlarda özel indirimle 179,90 TL’ye düşerken, tekli alımda fiyatı 194,90 TL olarak belirlendi. Bu özel fiyat, mutfak ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılamak isteyen tüketiciler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Atıştırmalık Ürünlerde Avantajlı Kampanyalar

Migros, Ruffles ve Lay’s gibi sevilen cips markalarında da avantajlı kampanyalar hazırladı. Ruffles Originals Patates Cipsi 150 gram parti boyu 37.95 TL’den 33.95 TL’ye indirilirken, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla fiyat daha da cazip hale geliyor. Lay’s Klasik ve Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Patates Cipsi de aynı kampanya kapsamında tüketicilere sunuluyor.

Ramazan Şerbeti ve Temizlik Ürünlerinde Büyük İndirimler

Ramazan ayının vazgeçilmez içeceği Uludağ Ramazan Şerbeti 27.75 TL’den 25 TL’ye indirilirken, sepette ek %25 indirim uygulanıyor. Duru Pilavlık Pirinç 1 KG 37.50 TL’den 27.50 TL’ye düşüyor, Pakmaya 5’li Karbonat ve Ariel Aquapudra Dağ Esintisi Renkliler 7 KG gibi temizlik ürünlerinde de büyük indirimler mevcut.

Lezzetli ve Ekonomik İftar Sofraları

Migros’un bu özel katalog indirimleri, Ramazan ayında hem lezzetli iftar sofraları hazırlamak hem de ev ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamak isteyen herkes için mükemmel bir fırsat sunuyor. İndirimli ürünler stoklarla sınırlı olduğundan, fırsatlardan yararlanmak için acele edin!

Konut alımlarında vatandaşların yeni çözümü! Konut alımlarında vatandaşların yeni çözümü!

Geredemedyatakip

Editör: Berfin MUTLU