Mudurnu’ya bağlı Çevreli Köyü Aşağı Ova mevkiinde V Orman Resort projesini hayata geçiren İsra Holding, bölgeye bir de camii kazandırıyor. Devre mülklerin bulunduğu alanda yapılan ve açılışa hazır hale getirilen İsra Camii’nde Bolu İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ziyarette bulundu. Ziyarete İl Müftü Yardımcıları Fadime Arslan, Mustafa Can, Mudurnu İlçe Müftüsü Mustafa Yeşilorman eşlik etti.

Yetkililerden yapılan cami ile ilgili bilgiler alan Müftü Demirtaş, yaptığı açıklamada, "Bu camii tabiatın içerisinde en güzel yere kondurulmuş, içiyle ve dışıyla, çevre donanımıyla gerçekten güzel bir ibadet yeri olmuş. Kadın, erkek, engelli, çocuk her kesime hizmet verecek bir tasarıma sahip. Cami içerisindeki hat yazıları, ahşap bölümler gayet başarılı. Buraya dinlenmek için gelen kardeşlerimiz manevi anlamda da bir huzura ulaşacaktır. Müessese sahibi yetkilileri böylesine güzel bir camiyi buraya kazandırdıkları için kutluyorum.” dedi.

Mudurnu’nun Sesi

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kadın sürücünün aracına astığı yazı gündem oldu Sosyal medya bunu konuşuyor! Kadın sürücünün aracına astığı yazı gündem oldu