“Daima uygun fiyatlar” mottosuna sahip MR. D.I.Y., perakende ağını genişletiyor. Türkiye’deki yatırımlarına tüm hızıyla devam eden marka, Bolu’daki ilk mağazasının kapılarını açtı. Bolu 14 Burda AVM’de hizmete giren yeni MR. D.I.Y. mağazası, Bolululara keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Bolu’daki ilk mağazalarını hizmete sundukları için mutlu olduklarını belirten MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, “İlk mağazamızı açtığımız Kasım 2021’den bu yana çok hızlı bir ilerleme kaydettik. Bolu ile beraber hizmet verdiğimiz şehirlerin sayısı 12’ye çıktı. 2022 yılsonu itibarıyla 25 milyon dolara yakın direkt yatırım aldık ve Türkiye’de yaptığımız yatırımlarla Türk ticaretine katma değer sağladık. Aynı zamanda 400’e yakın kişiye istihdam sağlıyoruz. Ülkemize yatırım yapmayı ve istihdama katkıda bulunmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin her köşesinde açacağımız mağazalarla büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonuyla çalışan MR. D.I.Y., kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak tüketicilerinin hayatında fark yaratıyor. MR. D.I.Y. mağazaları, 10 ana kategoride 18 binden fazla seçeneği kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. MR. D.I.Y., Ev Gereçleri, Hırdavat, Elektrik & Elektronik, Otomobil Aksesuarları, Kırtasiye, Spor Malzemeleri, Dekorasyon, Oyuncak, Hediyelik Eşya ve Takı & Kozmetik kategorilerinde herkese hitap edecek ürünleriyle farklı bir perakende deneyimi yaşatıyor.

MR. D.I.Y. hakkında

YAKUPLAR KÖYÜNE 1 MİLYON 200 BİN LİRA KREDİ    YAKUPLAR KÖYÜNE 1 MİLYON 200 BİN LİRA KREDİ  

Güneydoğu Asya’nın en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi MR. D.I.Y., Türkiye, Malezya, Tayland, Endonezya, Singapur, Brunei, Filipinler, İspanya, Kamboçya ve Hindistan’da 2300'den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir. MR. D.I.Y. tüm mağazalarında kolaylık sunarak müşterilerinin hayatlarında olumlu bir fark yaratmaya kendini adamıştır. Tüm MR. D.I.Y. mağazaları, doğrudan yönetilmektedir ve şirket, diğer toplu mal perakendecileri, alışveriş merkezi veya mülk sahipleri ile iş birliği içinde çalışmaktadır. MR. D.I.Y. mağazaları, 10 ana kategoride yaklaşık 18 binden fazla seçeneği kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, “daima uygun fiyat” sloganına sadık kalarak, kaliteli ve geniş ürün seçeneği sağlamak adına çalışmaya devam etmektedir.