Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 05 -10 Eylül 2023 tarihleri arasında Sivas’ta yapılacak.

Şampiyonaya Gerede’den  katılacak olan Gerede İlteriş Kulübü sporcuları, hedeflerinin birincilik olduğunu söyleyerek çok heyecanlı olduklarını ifade ettiler.

Gerede İlteriş Kulübünden Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına katılacak sporcular şu şekilde yer aldı: Mustafa Çınar Çığrılı, Ecrin Erva Okçu, İrem Nurten, Muhammet Onur Çalık, Yusuf Yıldırım, Tarık Talha Çimen, Salih Emir Eroğlu, Doğukan Miraç Çalık, Şefikanur Soykan olarak yer aldı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Bjelica, Hatayspor maçı öncesi değerlendirme Trabzonspor Teknik Direktörü Bjelica, Hatayspor maçı öncesi değerlendirme

Gerede İlteriş Kulübü Antrenörü Kazım Yüksel başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizleri her zaman destekleyerek katkı veren Kulüp Başkanımız İlhan Şimşek başta olmak üzere Gerede Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a, Gerede Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Haydar Çetinkaya’ya, Milli Takım Antrenörü Derviş Erdoğan’a ve sporcularımız ile ailelerine emekleri için teşekkür ederim” dedi.