Tüm imkanların zorlanması ve büyük zorluklarla Sultanlar Ligi’ne yükselen ve şehrin en büyük gelir kaynaklarından birisi olan Gölcük Tabiat Parkı’nın milyonlarca Lira gelirinin de aktarıldığı Bolu Belediyespor Voleybol Takımı oynadığı son Nilüfer Belediyespor maçı ile küme düştü.

Belediye bütçesinden ciddi kaynakların aktarıldığı, milyonluk transferler yaparak sporculara para verdiği ‘Sultanların’ Ligden düşmesiyle kentte voleybol coşkusu da sona erdi.

ESENTEPE AŞÇILIK ISO 45001 BELGESİ ALDI ESENTEPE AŞÇILIK ISO 45001 BELGESİ ALDI

BAŞKANLARIN ARASI BOZULDU, OLAN VATANDAŞIN PARASINA OLDU

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, turizm kentinin en büyük gelir kaynağı olan Gölcük Tabiat Parkı’nı Bolu Belediyespor’a verdi. Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut ve Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın aralarının iyi olduğu dönemde vatandaştan alınarak yabancı transferlere aktarılan milyonlarca Lira, yapılan yanlış transferler, tercihler ve hatalar sonrası Takımımızın Süper Ligden düşmesine engel olamadı.

BİNLERCE KİŞİYE OYNUYORLARDI

Sultanlar Ligi’nin Bolu'ya gelmesi ile birlikte Vakıfbank, Eczacıbaşı, Fenerbahçe gibi Dünya devlerini izlemek için Bolulu sporseverlerin yanı sıra çevre illerden çok sayıda sporsever ilimize geliyordu. Spor turizmi adı altında şehrimize sağlanan katkıda son buldu. Gelinen nokta da sporseverler her iki Başkan’a da eleştirilerini sert bir şekilde dile getirmeye başladılar.