Mikel Coffee aktif olarak 21 mağaza ile hizmet vermeye devam etmekte. Şirket, 2023 yılını 40 şube ile tamamlamayı, 5 yıl içerisinde Türkiye pazarında 150 şube olmayı hedeflemekte.

Mikel Coffee kahveleri orta kavrulmuş %100 Arabica çekirdeklerinden yapılıyor. Mikel Coffee olarak markamıza özel reçetelerle hazırlanmış tüm soğuk ve sıcak içecek ürünlerimiz ile hem ülke hem de dünya pazarında bizi diğer markalardan ayırt edebileceğiniz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Ayrıca canlı ve renkli bir görünüme sahip olan bardakları ile çift katlı, termos özelliği taşıyan ve ısıyı iletmeyen bir tasarıma sahip. Bu sayede bardakları sleeve (bardak tutacağı) ihtiyacı duyulmuyor. Mikel Coffee’nin benzersiz lezzetleri: Frappe, Freddo Espresso, Cappuccino Mikelo, Mikeloccino, Georgia, Mikelo, Granita Mikel Coffee markasının buluşları ile dünya kahve sektörüne kazandırdığı frappe ve freddo espresso gibi içecekler de mevcut.

7'nci kattaki balkon çökünce öldü 7'nci kattaki balkon çökünce öldü

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tatlandırılmış süt ile hazırlanan Cappuccino Mikelo, Espresso Mikelo, Espresso Au lait, Mikeloccino gibi özel sıcak/soğuk seçenekleri ile de kahve severlerin vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. Bu kahvelerin yanı sıra; kahve dışında içecek tercih eden misafirlerini de düşünerek çikolata ve dondurma seçenekleri ile hazırlanmış ve yine Mikel Coffee’ye özel Georgia, Mikelo, Granita adlı içecekleri ile her türlü damak zevkine hitap ederek, ziyaretçilerinin beğenilerini topluyor.

‘AÇILIŞ GÜNÜMÜZDE SİZLER İLE BERABER OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ’

Mikel Coffee Bolu Bayii sahipleri Murat Karaağaç ve Burak Otaklı, açılışa Bolu halkını davet ederek; “Yeni bir yolculuğun ilk adımını 7 Ekim Cumartesi günü saat 12:00’da açıyor olacağız. Açılış günümüzde sizler ile beraber olmaktan mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.