Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından esnaflara siftah parası dağıtımı gerçekleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı İlhan Durak, “Ülkemizde ağır acıların yaşandığı bu günlerde; Türk devleti milletiyle el ele vererek birlik ve beraberlik içinde yaraları sarmaya başlamıştır. Türk kültüründe siftah parası, günün ilk kazancı anlamını taşır ve bereketi temsil eder.

Bu süreç içerisinde; elini taşın altına koymaktan imtina etmeyen kıymetli Bolu esnafımızın ilk siftahı Milliyetçi Hareket Partisi’nden.

Esnaflarımıza ulaştırdığımız siftah zarflarımızın arka yüzündeki QR kodunu telefonlarından okutan esnaflarımız için; yüce Türk Devletinin bu felaketin de üstesinden gelerek, 2023 Türkiye Yüzyılı hedefine ulaşacağına olan inancını gösteren bir video hazırlanmıştır.

Samsun'da otomobil ile minibüsün çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı Samsun'da otomobil ile minibüsün çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı

Milliyetçi Hareket Partisi olarak; deprem afetini yaşadığımız ilk andan itibaren, gündüz oturmadan, gece uyumadan devletimizin ve yüce Türk Milletinin hizmetinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.