Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, 31 Mart yerel seçimlerine kendi logosuyla girecek olan MHP’de Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın kontenjan aday olmak için istifa etti. Hakan Aydın’ın istifa ettiği göreve Selami Taşdöven atandı.

İstifasıyla ilgili açıklama yapan Aydın, “Göreve geldiğimiz günden bu yana şahsım ve yönetimimize desteklerini esirgemeyen MHP Bolu Belediye Başkan adayımız İlhan Durak’a, MHP Bolu Milletvekilimiz İsmail Akgül’e, Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Cihan Özkalem ve yönetimine, kutsaliyetlerimize ihanet etmeden davamıza emek vermeye devam ederek bizlerden bilgi ve tecrübelerini esirgemeyen eski il, ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, mevcut ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe ocak başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, aileme, eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ederim.

Bu bir veda değil, yeni başlangıçlara merhabadır. 1 yıl önce göreve gelirken tüm teşkilatlarımızda olan birlik, beraberlik ve azim aynı şekilde devam etmektedir. Tüm gücümüzle ‘Lider ülke Türkiye’, ‘Lider Şehir Bolu’ diyerek var gücümüzle saha da çalışmaya devam ediyoruz. Milletvekili seçimlerinde surda açtığımız gediği, mahalli idareler seçimlerinde başta Bolu Belediye Başkanlığı olmak üzere ilçe, belde belediyelerimiz ve il genel meclisimizde göstereceğimiz seçim zaferleriyle devam ettirmek istiyoruz. Bu uğurda maddi-manevi, bedenen ve ruhen hem adaylarımızın hem de teşkilatımızın emrindeyiz.  MHP Bolu Merkez İlçe Yönetim Kurulumuzun oy birliği ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın Beyfendinin müsaadeleriyle MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen dava büyüğüm, yol arkadaşım Selami Taşdöven’e yeni görevinde başarılar dilerim.

Her daim Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin ve MHP Bolu İl Başkanımız Ayhan Çelikkol, Merkez İlçe Başkanımız Selami Taşdöven’in yani teşkilatımın emrinde olduğumu kamuoyuna saygılarımla arz ederim” dedi.

Editör: Mehmet Ali Atalay