HABER MERKEZİ -

Aslı Enver'in 'tavsiyesi' gündem oldu: 'Hayat kısa, daha çok Belçika çikolatası yiyin Aslı Enver'in 'tavsiyesi' gündem oldu: 'Hayat kısa, daha çok Belçika çikolatası yiyin

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından yazılı basın açıklaması yaptı. Çelikkol açıklamasında, adayları İlhan Durak için çalışanlara teşekkür ederek, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri şehrimizde huzur ve güven ortamı içinde tamamlanmıştır. Aziz milletimizin takdir ve tercihi başımızın üstünde olup, sandıktan çıkan demokratik karara saygımız da tamdır. MHP Bolu İl Teşkilatları olarak yorulmadan, dur durak bilmeden ilimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde zafere ulaşmak için son dakikaya kadar mücadele içerisinde olduk” dedi.

“Hemşehrilerimizin hizmetindeyiz”

Çelikkol, hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, “Bu süreçte her daim gayret gösteren, başta MHP Bolu Belediye Başkan Adayımız İlhan Durak olmak üzere, MHP Bolu Milletvelimiz İsmail Algül, Merkez İlçe Başkanımız Selami Taşdöven, İl ve Merkez İlçe Yönetimlerimize, KAÇEP Birimimize, Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem ve Yönetimine, İlçe Başkanlarımız ve yöneticilerine, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, İlçe Başkanlarımız ve yöneticilerine, İlçe Belediye Başkan Adaylarımız ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarımıza, Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatlarımıza, Türkav ve Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlarımıza ve Tüm Teşkilat mensuplarımızın ailelerine, dostarına, bizlere destek olan tüm hemşehrilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Seçim sonuçlarının ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. 

Seçilen belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Türk Devri’nin mihveri ve mihenk taşıdır. Günü kurtarma telaşına kapılmadan geleceği kurma arayışı ve amacı ile tüm teşkilatlarımızla hemşehrilerimizin hizmetkarı olduğumuzun bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı.

Editör: Havva AKÇA