MHP'de kurultay sonrası ilk MYK 15 Nisan'da toplanacak MHP'de kurultay sonrası ilk MYK 15 Nisan'da toplanacak

Seçim çalışmaları kapsamında son olarak dün ilimize gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Partisi’nin Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Akşener’in girdiği bir dükkanda işyeri sahibinin Bolu insanına yakışır olgunlukta ve nezaket kuralları içerisinde verdiği cevap, ulusal basında da gündem oldu.

Seçim çalışmaları kapsamında Bolu’ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gölyüzü mahallesinde partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Bolulularla sohbet eden, sorunlarını dinleyen Akşener, vatandaşlarla da fotoğraf çektirdi.

“Bolu’da İlhan Durak rüzgarı esiyor”

Gölyüzü Mahallesi Tavil Mehmet Paşa Caddesinde dükkanları gezerek esnafla sohbet eden Akşener, Mansur Şen’e destek istedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hüseyin Atalay’a ait işyerine de girerek hayırlı işler diledi ve “Seçim zamanı. Malum bütün siyasi partiler oy istemeye geliyor. İkna edebilen oyunuzu alıyor. Dolayısıyla bizde o çerçeve içerisinde Mansur Bey’e oy istemeye geldik” ifadelerini kullandı.

Akşener’in konuşmasının akabinde Hüseyin Atalay isimli esnafın Bolu Halkına yakışır olgunluk ve nezaket içerisinde verdiği cevabı; “Bizim görüşümüz belli efendim. Bolu’da bir İlhan Durak rüzgarı esiyor. Biz de bu rüzgarın arkasındayız. Ezelden beri de MHP’liyiz. Aynı şekilde de devam ediyoruz. Ayağınıza sağlık teşekkür ediyoruz” oldu.

Editör: Berfin MUTLU