Haber Merkezi

Mazbataları aldıktan sonra açıklama yapan MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hilmi Gültekin, "Kaptan geminin başında, bu beş yıl içerisinde MHP Dörtdivan'a damgasını vuracak." dedi.

"İl Genel Meclis Üyemiz ve üç belediye meclis üyemiz ile Dörtdivan'a nasıl hizmet edileceğini göstereceğiz." diyen MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hilmi Gültekin, "Bu beş yıl ezberleri bozacak bir beş yıl olacak. İl Genel Meclis Üyemiz, Belediye Meclis üyelerimiz ve parti teşkilatımız ile Dörtdivan'a hizmet için parti disiplini içerisinde beraber hareket edeceğiz. Usulsüzlüklere, kamuyu zarara uğratanlara, vatandaşlar arasında ayırım yapanlara asla gözyummayacağız." ifadelerini kullandı.

Kylian Mbappe'den Arda Güler'e övgü: "Onda özel bir şey var" Kylian Mbappe'den Arda Güler'e övgü: "Onda özel bir şey var"

Gültekin, "MHP kök salmış ulu bir çınardır, Türkiye'nin ve Dörtdivan'ın teminatıdır. Seçim sonuçlarına göre dağılan, menfaatperest diğer partilere benzemez. Eskisinden daha fazla çalışacağız, Dörtdivan'a değer katacağız." şeklinde konuştu.