Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin de paydaşı olduğu fuara toplam 15 üniversite katılım sağladı. Katılımcı kurumlar ve işletmelere nitelikli insan kaynağı yetiştirme ve temin etme konusunda destek sunmayı amaçlayan Marmarakaf, katılımcılara mesleklerle ilgili detaylı bilgi alma, kariyer planlarını oluşturma, bölgedeki birçok şirketle tanışma, kendi markalarını oluşturma ve girişimcilik konularında düşüncelerini firma kurum ve kuruluşlarla paylaşma fırsatı sunuyor.

VALİ KILIÇ’TAN 23 NİSAN MESAJI VALİ KILIÇ’TAN 23 NİSAN MESAJI

Fuara Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Bolu Valisi Erkan Kılıç, Üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Paydaş üniversitelerin rektörleri, Üniversitemiz Kariyer Merkezi personeli ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

Fuar alanında Üniversitenin tanıtımını yapmak amacıyla kurulan standımız yoğun ilgi gördü. Standa Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ziyaret etti. Fuarla ilgili konuşan Rektör Alişarlı 2019 yılından bu yana gerçekleştirilen ve 2022 yılında ev sahipliğini yaptığı kariyer fuarlarının ülkemize hayırlı olmasını temenni edip Üniversitemizi temsil eden stantta bulunan Üniversite personellerine kolaylıklar diledi. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığının 11 bölgede icra ettiği bu fuarların öğrencilerimize faydalı olacağını düşünüyorum, dedi. Haber Merkezi

Editör: Berfin MUTLU