Haber Merkezi 

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kalmasıyla birlikte mahallelerde adaylar arasında gerginlik yaşanmaya başladı.
 
İzzet Baysal Mahallesi muhtar adayı Hakan Perçin'in seçim afişi iddiaya göre Erkan Mutlu'nun azası Elif Ateş tarafından sökülüp çöpe atıldı. 

"Elif Ateş yaptığını itiraf etti!"

Balkondan düşen çocuk ağır yaralandı Balkondan düşen çocuk ağır yaralandı

Yapılanlar sonrası sessizliğini bozan Perçin, " İzzet Baysal Mahallesi Özcan sokakta bulunan Çakmaklar İnşaat Kırkkılıç sitesinde bulunan Erkan Mutlu'nun azası Elif Ateş pankartları söküp çöpe attı.
Bir gün sonra aynı yere Erkan Mutlu'nun pankartları asıldı. Bir kaç gün sonra bende gittim yanına astım. Tekrar Elif hanım beni aradı. 'Siz buraya pankart astınız, biz onları kaldırdık' dedi ve çöpe attığını itiraf etti. Yine asmışsınız kaldırın dedi. Bende siz benim emeğimi nasıl çöpe atarsınız diye sordum. Sanki 40 dairelik sitenin tek hak sahibi gibi atarım dedi.

"Bu kadarı terbiyesizlik"

Erkan Mutlu'yu aradığını belirten Perçin, "Benim muhatabım sensin dedim anlattım. Kadını aradı ve bana döndü. Çok aksiymiş, onu da dinlemiyormuş ben karışmıyorum dedi. Bunun üzerine duvardan kaybolan pankartlarla sonra karşı parka astım kopardı bir daha astım yine aynı. Artık bu insanların yaptığı terbiyesizliktir. Bu bir yarış ve hepimiz bu yarışın içindeyiz. Biri kazanır biri kaybeder. Ama böyle kirli oyunlarla, insanların emeklerini hiçe sayarak seçim çalışması yürütülmez." ifadelerini kullandı.

Editör: Havva AKÇA