14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde 3 dönem kuralına takılan isimler arasında yer alan AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye, beklenildiği üzere bugün Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sunulan milletvekili aday listesinde yer verilmedi. 2011 Genel Seçimleri’nden başlayarak yaklaşık 12 yıldır milletvekilliği görevini sürdüren Küpçü, bugün aday listelerinin sunulmasının ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Mesajında AK Parti’deki siyasi serüvenine değinen Küpçü, mesajının sonunda ise helallik istedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda;

“Muazzez Milletim, Değerli Hemşehrilerim. Milletimize Hizmet yolunda, 2001 yılında Kurucu Gençlik kolları Başkanı olarak başladığım siyasi hayatıma, AK PARTİ’nin kuruluşu ile,bu kutlu çatı altında devam edip, 3 dönem ilçe başkanı olarak hizmet ettim. Kader gayrete aşıktır düsturuyla çıktığımız bu yolda 24.25.26 ve 27. dönem Bolu Milletvekili ve uzunca bir sürede Başkanlık Divanı üyesi olarak, Aziz Milletimizi ve Değerli Hemşehrilerimizi TBMM çatısı altında (12 yıl boyunca) temsil ettim”

HAKKINIZI HELAL EDİN”

Milletvekili Fehmi Küpçü, 12 yıllık çalışma hayatı boyunca nasibimiz şerefimiz olsun ilkesinden şaşmadığını vurgulayarak,”Elimden geldiğince milletimizin ve ülkemizin derdine derman olmaya, beklenti ve taleplerini meşru dairede karşılamaya çalıştım. Devletin ve milletin menfaatini istismar etmek isteyenlere hiç tevessül etmedim. En büyük bahtiyarlığım, milletimize hizmet etmek ve hayır dualarına muhatap olmak için, devlet ve siyaset meydanında Recep Tayyip Erdoğan gibi büyük bir lidere yol arkadaşlığı yapıyor olmamdır.

Makam, mevkii, rütbe aramaksızın, Anadolu ve Türk Yurdunun son asırdaki en mümtaz temsilcisi Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılıksız sevdik ve bugüne kadar hayatını vakfettiği bu fikir, ideal ve medeniyet davasında son nefesimize kadar, taşıdığımız mesuliyetin bir neferi olacağım. Bu vesile ile bize itimad edip bunca vazifeyi veren Başta Sayın Cumhurbaşkanı’mız olmak üzere, Muazzez Milletimize, Değerli hemşehrilerimize, birlikte mesai ve emek harcadığımız Teşkilat mensubu Kâlbi Kardeşlerime en kalbi şükranlarımı arz ederim.

Vaki olan haklarınızı helal etmenizi istirham ederim”ifadelerine yer verdi.

HABER:Berfin MUTLU

AK PARTİ İL BAŞKANI GÜNER’DEN KAMURAN AVCI’YA DESTEK AK PARTİ İL BAŞKANI GÜNER’DEN KAMURAN AVCI’YA DESTEK