Singapur‘da bir kumarhanede 4 milyon Singapur doları (370 bin dolar) kazanan adam, yaşadığı heyecan sonucu kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Fabrika işçisi çatıdan düştü! Fabrika işçisi çatıdan düştü!

Sosyal medyada dolanan videoda kumarhanede yerde yatan bir adamın olduğu ve adamın başında ise insanların toplandığı görüldü.

4 MİLYON SİNGAPUR DOLARI KAZANINCA HEYECANDAN ÖLDÜ

Bazı yerel internet sitelerinde yer alan iddialara göre, yere yığılan adamın, kumar masasında 4 milyon Singapur doları (370 bin dolar) kazandığı ve heyecandan kalp krizi geçirdiği bildirildi. Talihsiz adamın yapılan tüm müdahalelere rağmen öldüğü öğrenildi.

SİNGAPUR HAKKINDA

Singapur, temelde bir büyük adadır, ama ülke ana adayı çevreleyen, çoğu ıssız 62 küçük adadan oluşur. Singapur nerede merak ediyorsanız, Malezya ve Endonezya arasında yer alan küçük bir ada ülkesi ve şehir devletidir demek doğru olur. 1965 yılında bağımsızlığını ilan eden Singapur Cumhuriyeti’nin, bugün %75’ine yakınını Çinliler oluşturur. Geri kalan Singapur nüfusu ise Malaylar, Hintliler ve azınlıklardan oluşur. Küçük olmasına rağmen ticarete dayalı ekonomisi ve gelişmiş turizmi, gemi yapımı, petrol rafineri ve elektronik endüstrileri ile dikkat çeken Singapur’un en büyük adası Sentosa’dır. Monora ile hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz adaya, aynı zamanda Cable Car yani teleferik sistemi ve yürüyerek gidebilirsiniz.

Kaynak: Medyascope