HABER: Fahri GÜNDÜZ

Karaçayır’da saat 13:30’da yaptığı antrenmanla Bodrum FK karşılaşması hazırlıklarına devam eden Boluspor, antrenman öncesi saha içinde tek tek rakibin oyuncuları futbolculara anlattı. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, kendi sahalarında  Bodrum FK’nın farklı bir kimliğe büründüğünü ifade etti.

Pazar günü zor bir rakibe karşı mücadele edeceklerini ifade ederken “Daha zamanımız var son ana kadar birlikte bazı şeylere karar vereceğiz” dedi.

Koşukavak, futbolcularına “Sizlerinde fikri önemli sizler de düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

“Uzun zamandır birlikte oynuyoruz artık hatalarımızı daha aza indirmemiz lazım” diye konuştu. Savunmaya ikazlarda bulunurken Posmac ve Onur Ulaşa dikkatli olmalarını konusunda uyardı. “İyi konsantre olalım oyundan kopmayalım hızlı ve etkili futbolcular var” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra Boluspor, 1 buçuk saat süren taktik antrenmanı yaptı. Taktik antrenmanı da sık sık durdurarak uyarılarına devam ederken kırmızı beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlerden kaçmadı.

Özcan'ın koltuğunu devraldı, Talimatlarını engelli bireyler için verdi Özcan'ın koltuğunu devraldı, Talimatlarını engelli bireyler için verdi

Takımımız yarın yapacağı antrenmanın ardından Bolu’daki hazırlıklarını tamamlayıp maç için Bodrum’a gidecek.

Editör: Berfin MUTLU