Kızılcık Şerbeti'nde Doğa karakterine can veren ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu alkollü araç kullandığı için ehliyetini kaptırdı

Oyuncu Sıla Türkoğlu, Show TV'de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı "Doğa" karakteriyle bir hayli popülarite kazandı. 

Tacikistan türban ve sakalı resmen yasakladı Tacikistan türban ve sakalı resmen yasakladı

SILA TÜRKOĞLU TRAFİK ÇEVİRMESİNE TAKILDI

Son dönemin en meşhur kadın oyuncularından olan Sıla Türkoğlu, Ekol Tv muhabiri İsmail Şen'in haberine göre; önce akşam trafik çevirmesine takıldı. Türkoğlu'nda 0.78 promil alkol olduğu tespit edildi.

Alkol sınırını aştığı için ehliyetine 6 aylığına el konulan ünlü oyuncu kameraları gördükten sonra arabasından inmedi. Sıla Türkoğlu'nun menajeri de ünlü oyuncuya soru sormak isteyen muhabire izin vermedi.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI DÖKÜLÜYOR

Dizide Nilay karakterine hayat veren Feyza Civelek'in uyuşturucu alırken yakalanmasının ardında Sıla Türkoğlu'nun da bu tarz bir haberle gündeme gelmesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Ünlü ismin bu haberle gündeme gelmesinin ardından pek çok kişi "Kızılcık Şerbeti oyuncuları dökülüyor" yorumunda bulundu. HABER MERKEZİ

Editör: Berfin MUTLU