Ünlü çiftin çocuklarının eğitimi için Londra'ya taşınacakları iddia ediliyordu. İddialara göre, İstanbul'daki işleri devam ederken çift, oğulları Kurt Efe ile birlikte yılın büyük bir bölümünü Londra'da geçirecekti. Başak Dizer Tatlıtuğ'un, iş ortağı ve yakın arkadaşı Deniz Marşan ile birlikte Londra'da ev alışverişi yapmak üzere şehre gittiği de iddia edilmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Açıklama Geldi

Sonunda sessizliğini bozan Kıvanç Tatlıtuğ, boşanma ve Londra iddialarını yalanladı. Tatlıtuğ, "Kaçıyorlar ülkeden, çocuklarının eğitimi için Londra'ya taşınıyorlar" haberinin doğru olmadığını belirterek, "Hayır taşınmıyoruz. Film, dizi, reklam projelerim burada ve ben burada çalışmaya devam ediyorum. Ayrıca oğlum daha 21 aylık, bu haberlere itibar etmeyin" dedi.

Bolu'da Otomobil ile cip çarpıştı: 1 yaralı! Bolu'da Otomobil ile cip çarpıştı: 1 yaralı!

Birbirlerine Olan Aşkını Dile Getirdiler

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiriyorlar. Tatlıtuğ, eşine olan sevgisini şu sözlerle ifade etmişti: "Ben Başak'ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çok sevmek yetmedi çünkü... Bir insanı sevmek onun mutluluğu için çaba gösterdiğinde başlıyor. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor."

Ünlü çiftin açıklamalarıyla birlikte, boşanma ve Londra söylentileri bir kez daha yalanlanmış oldu. Tatlıtuğ ve Dizer, mutlu bir aile hayatı sürdürmeye devam ediyor gibi görünüyor.

Editör: Berfin MUTLU