Şikayetler üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.Yapılan çalışmalar sonucu yurt dışına kaçtığı iddia edilen Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu bugün Gürcistan'dan dönüp Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldiklerinde gözaltına alındılar

BİZ KİMSEYİ DOLANDIRMADIK" DEDİLER

Burdur'da doğal gazdan zehirlendiği değerlendirilen yaşlı çift yaşamını yitirdi. Burdur'da doğal gazdan zehirlendiği değerlendirilen yaşlı çift yaşamını yitirdi.

Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince yakalanan şüpheli karı koca suçlamaları kabul etmedi.İkilinin ifadelerinde, "Biz onlardan borç para aldık. Asıl onlar tefecilik yaptılar. Asıl suçlu onlar" dedikleri öğrenildiEmniyet işlemlerinin bitmesinden sonra şüpheli çift, İstanbul Anadolu Adliyesine getirildi.Kıvanç ve Beril Talu'nun savcılıktaki ifade işlemlerine de başlandı.Savcılık ifadelerinin ardından şüpheli fenomen çift Kıvanç ve Beril Talu, "Tacir ve şirket yöneticisi olan ya da şirket adına hareket eden kişilerin ticari faaliyeti kapsamında kooperatif yöneticilerinin ve kooperatifin faaliyeti kapsamında dolandırıcılık" suçundan tutuklama talebiyle İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

Editör: Berfin MUTLU