Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı döneminde görev alan ve 2009-2019 yılları arasında 10 yıl Göynük Belediye Başkanlığı'nı başarıyla yürüten Kemal Kazan, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde, 28. Dönem Milletvekilliği için adaylık adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Ankara'da görevli olması sebebiyle AK Parti Genel Merkezi'ne yapılan başvuru sonrası, sosyal medya üzerinden açıklama yapan Kazan, “Kıymetli hemşehrilerim, değerli yol arkadaşlarım.

Kastamonu'da 4.2 büyüklüğünde deprem Kastamonu'da 4.2 büyüklüğünde deprem

Kuruluşundan bu güne kadar, Ak Parti kurucu aklı ve felsefesininin içinde yer alarak; İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle başlayan ve onurla ve gururla, tam 10 yıl Göynük Belediye Başkanı olarak  devam ettirdiğimiz halkımıza hizmet fırsatını veren Rabbime şükrediyorum.

Bu süreçte destegini esirgemeyen partime, dava arkadaşlarıma ve halkımıza yeniden hizmet için, daha iyi hizmet için, "Başlasın Türkiye Yüzyılı" sloganımızdan güç ve cesaret alarak, 2023 Seçimleri 28. Dönem Bolu Milletvekili Adaylık müracaatımı gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

"Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik"diyen, ömrünü Milletine adayan liderimizin izinde, Bolu’muza hizmet yolunda yürümeye devam edeceğiz.

Siz kıymetli hemşehrilerimizin teveccühlerine layık olabilme hedefiyle, Ak Partimize ve Recep Tayyip Erdoğan’a gönül vermiş tüm kardeşlerimizi heyacanımıza ortak olmaya davet ediyorum.

Ülkeme, Milletime ve Memleketime hayırlı olması dua ve dilekleriyle hepinizi selamlıyorum” dedi