Ak Parti Bolu 3. Sıra Milletvekili Adayı Kazım Konak, 14 Mayıs seçimlerinde partisine destek veren Bolululara teşekkürlerini iletti. Konak aynı zamanda Bolu’dan Milletvekili seçilenlere ise başarılar diledi.

Kazım Konak yaptığı teşekkür konuşmasında; “Bizlerle birlikte sabahlara kadar sokaklarda emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden bu güne hiç yorulmayan kadın kolları üyelerimize, gençlik kollarındaki yiğit evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren, bizlerle birlikte kapı kapı dolaşan tüm kardeşlerime, İl Başkanımız Suat Güner nezdinde teşkilatımızın bütün kademelerinde görev alan tüm partililerimize ve Seçim Koordinasyon Merkezindeki kıymetli ekip arkadaşlarımıza, beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli Milletvekilimiz Yüksel Coşkunyürek ve önceki dönem Bolumuzu başarıyla temsil eden Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’ye, bugüne kadar partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına tekraren ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Seçim çalışmalarımız boyunca bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ediyorum. Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.

AK Partimizle birlikte demokrasi şölenine katkı sunan siyasi parti adaylarına ve partililerine teşekkür ediyorum. Her zaman duasını üzerimizden eksik etmeyen değerli anneme, sevgili eşime, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize çok teşekkür ediyorum.” dedi

DESTEKLERİNİZE HER ZAMAN TALİBİZ”

Bolulu vatandaşlardan AK Partiye destek istediklerini vurguluyan Konak; “Türkiye Yüzyılı” vizyonuyla yola çıktığımız bu kutlu davada bu zamana kadar Bolumuza hizmet veren herkese teşekkür ederken, yeni dönemde yatırımdan, sanayileşmeye, ulaşımdan, sağlığa, turizmden, eğitime, spordan, sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen bir Bolu için Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize desteklerinize her zaman talibiz” ifadelerine yer verdi

MİLLETVEKİLLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ

Kazım Konak Bolu’dan milletvekili seçilen 3 adaya tebriklerini şu şekilde iletti; “Gerçekleşen seçimler sonucunda Bolulu vatandaşlarımızın takdiri ile ilimizi TBMM’de temsil etme yetkisini alan Yüksel Coşkunyürek, İsmail Akgül ve Türker Ateş’e de görevlerinde başarılar diliyor, güzel ülkemizin kalkınması ve Türkiye Yüzyılı ekseninde kazananın Bolu olması temennisi ile hepinize saygılar sunuyorum.

Allah hepinizden razı olsun”

HABER:Berfin MUTLU