Şampiyon Köyler Futbol Turnuvası’nda yarı final heyecanı! Penaltılarla belirlenen finalde Banaz ve Alıçören Köyleri karşı karşıya gelecek. Köy futbolu coşkusu sona yaklaşıyor!

Şampiyon Köyler Futbol Turnuvası’nın yarı finalinde büyük bir heyecan yaşandı. Karaçayır’da oynanan yarı final karşılaşmaları normal sürelerinde berabere sona ererken, finale çıkan takımlar penaltı atışlarıyla belirlendi. Dolu tribünler önünde oynanan bu heyecan dolu mücadelede köylerinden gelen birçok sporsever, gözlerini sahaya dikti.

Gecenin ilk karşılaşmasında, Tekkedereköy ile Alıçören Köyü arasında müthiş bir çekişme yaşandı. Karşılaşmayı ilimizin klasman hakemlerinden Batuhan Topçu yönetirken, Topçu başarılı bir yönetim sergileyerek alkış aldı. Tekkedereköy, maça hızlı başlayarak Serhat’ın ardı ardına attığı gollerle 20 öne geçti. Ancak Alıçören Köyü, pes etmedi ve oyun disiplininden taviz vermeden ataklarını sürdürdü. Bu çaba sonucunda eşitliği sağladılar. Yarı final karşılaşmasının son bölümlerinde eşitlik bozulmazken, finale çıkacak takımı penaltı atışları belirledi. Penaltı atışlarında üstünlüğü elde eden Alıçören Köyü, adını finale yazdırarak köy halkını büyük bir sevinçle coşturdu.

TRENDYOL 1. LİG'DE 6. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI  İşte Boluspor’un ligdeki yeri TRENDYOL 1. LİG'DE 6. HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI İşte Boluspor’un ligdeki yeri

Gecenin ikinci karşılaşmasında Banaz Köyü ile Örencik Köyü, finale yükselmek için mücadele etti. İki takım da kontrolü ele geçirmeye çalıştı, ve ilk 15 dakika orta saha mücadelesi ile geçti. Örencik Köyü, Banaz karşısında umutlu bir şekilde ilk golü buldu ve devreyi 10 önde kapattı. Ancak Banaz Köyü, ikinci yarıya hızlı bir başlangıç yaparak Eray Sezer ile attığı muhteşem golle beraberliği sağladı.

Beraberlik sonrası her iki takım da pozisyonlar yakaladı ancak karşılaşma penaltı atışlarına gitti. Banaz Köyü finale yükseldi Penaltı atışlarından sonra Banaz Köyü, rakibine üstünlük kurarak finalde şampiyonluk için Alıçören Köyü ile karşılaşacak. Şampiyon Köyler Futbol Turnuvası heyecanı dorukta!