koca dehşeti: Pompalı tüfekle önce eşini ardından kendini vurdu koca dehşeti: Pompalı tüfekle önce eşini ardından kendini vurdu

Haber: Fahri GÜNDÜZ
Ligin ikinci yarısında aldığı arka arkaya iyi sonuçlarla kendini Play Off yarışı içinde bulan Boluspor, üç haftadır istediği sonuçları alamıyor. Sakaryaspor karşılaşmasında puanlar hedefleyen temsilcimiz bunda başarılı olamadı. Karşılaşmanın hemen başlarında kalesinde gördüğü gol ile geriye düşen Kırmızı Beyazlılar, ilk yarıda oyunu dengede tutmaya çalışsa da devreye girerek kalesinde gördükleri ikinci gol ile adeta dağıldı. 
İkinci yarı başlaması ile birlikte oyuna hamleler yapılsa da savunmada iyi olan Sakaryaspor, gol izni vermedi. İkinci yarını ile birlikte sahada 10 kişi kalan ev sahibi Sakaryaspor, Boluspor’un üzerine gelmesini iyi savunma ile cevap verdi. 
Karşılaşma genelinde net gol pozisyonu bulmada sıkıntı yaşayan Boluspor, 90 dakika sonunda sahadan mağlubiyetle ayrıldı. 
Ligde son 3 haftada sadece 1 puan alabilen temsilcimiz alınan ağır yenilgi ile Play Off yolunda büyük bir darbe almış oldu.