YAMANER İSTİFA ETTİ YAMANER İSTİFA ETTİ

HABER: FARUK ÇİDEM

AK Parti Bolu Belediye Meclis üyesi Kamuran Avcı, Bolu Belediye Meclisi Mart ayı ilk oturumda yaşanan son olaylarla ilgili konuşma yaptı. konuşmasını daha önce hazırlamadığını ve tamamen içinden geldiği gibi konuşacağını söyleyen Avcı, Hacer Çınar’ın Başkan Özcan’a su şişesi fırlatmasından dolayı üzgün olduğunu belirtti.

“MAKAMINA SAYGIMIZ SONSUZ”

AK Parti Meclis üyesi Kamuran Avcı, “4 yıllık meclis üyeliğim sürecinde kürsüde Bolu için daha duyarlı ve eksikler üzerine konuşmalar yaptım. Bundan sonra da böyle devam edeceğim. Çok rahatsız olduğum, hoşuma gitmeyen bir hadise yaşandı. Bolu belediye meclisi sonuçta sevsek de sevmesek de makamına saygımız sonsuz. Biz siyasetçi olarak ya cevap veririz ya da çok kızarsa terkederiz. O kadar çok sinirlere dokunuyor ki hala da yapmaya devam ediyor. Biz burada akrabayız, dostuz, yüz yüze bakıyoruz. Her seferinde buna dikkat çekiyorum. Ben şahsım adına size yapılan hareketi tasvip etmiyorum. Doğru bulmuyorum. Bundan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim” dedi.

“OYLAMA YAPILMADI”

Avcı, depremzedelere yardım için düzenlenen toplantıda oylama yapılmadığını ve kendilerinin hayır oyu kullandığına dair düzenlenen tutanağın düzeltilmesini isteyerek, “Siyaset yaparak polemiklere girmek istemiyorum. Son toplantıdaki kararda biz oylama yapmadık. Oylama yapıldıysa da biz hayır demedik. Siz karara AK Parti yada Cumhur ittifakı grubu hayır dedi diye geçtiyseniz lütfen düzeltin. Biz depreme giden yardıma hayır demeyiz. Sizin arkadaşlarınız da iyi biliyor ki oylama yapmadınız. Hayır olarak tutanaklara geçmenizi doğru bulmuyorum. Umarım, bundan sonra Bolu’nun sorunlarını konuşacağımız meclis toplantıları için bugün milad olur. Birbirimizi kırmadan 1 yılı geçirmiş oluruz” diye konuştu.