‘’ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ‘’ne ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Bolu İl Başkanı Furkan Özübek; “Bir arada kardeşçe, daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz, haklarımızı elde edebilmek için daha güçlü bir mücadele vereceğiz.” dedi.

Türk Sağlık Sen Bolu İl Başkanı Furkan Özübek, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün önemini vurgulayarak şunları dile getirdi: "Mücadele ruhumuz çalışanlarımızı mutlu, Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini, bir ve bütün olarak ilelebet payidar kılacaktır. Çalışanlarımız emeğinin, alın terinin ve yüreğinin gücünün farkına vardığında yarınlar daha güzel olacaktır”

“Daha güçlü bir mücadele vereceğiz”

Furkan Özübek, haklarını elde etmek için daha güçlü mücadele vereceklerini ifade ederek; “Bir arada kardeşçe, daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz, haklarımızı elde edebilmek için daha güçlü bir mücadele vereceğiz. Bu birliktelik, bizleri 21. yüzyılı Türk Asrı yapmak noktasındaki hedefimize ulaştıracaktır. Tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum" dedi.

Yeniden aday olacak mı? Kılıçdaroğlu'ndan kurultay açıklaması Yeniden aday olacak mı? Kılıçdaroğlu'ndan kurultay açıklaması

HABER: Mümin Sefa GÜNAY