Her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Burada Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir, Leyla Beykoz, İtfaiye Müdürü Hüseyin Kazlı ve itfaiye personelleri tarafından karşılanan Özcan, İtfaiye personelleri ile tek tek tokalaşarak, İtfaiye Haftalarını kutladı.

“BÖLGENİN İYİ İTFAİYESİ BİZİZ”

Daha sonra dinlenme salonuna geçen ve itfaiyecilerle sohbet eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, konuşmasında “İtfaiye Haftanız kutlu olsun. Ne kadar meşakkatli, zor bir görev yaptığınızı biliyorum. Ama gururla söylüyorum; bölgenin en iyi hizmet veren itfaiyesi biziz. Hem fiziki imkanlarımız, hem araçlarımız hem de personel kalitemizle Bolu’ya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Ben bundan dolayı gurur duyuyorum” dedi.

Zonguldak’ta batan gemini üçüncü kaptanı Berke Çamurtaş’ın son mesajları ortaya çıktı Zonguldak’ta batan gemini üçüncü kaptanı Berke Çamurtaş’ın son mesajları ortaya çıktı

Bolu’ya kazandırdığı yeni itfaiye binasına da değinen Özcan, “Yeni itfaiye binamızı da güzel bir konuma yaptık. Eskisine göre çok daha iyi bir yerdeyiz. Hepinize hayırlı hizmetler diliyorum. Allah yangın, sel gibi felaketler vermesin. Ama olursa da sizler varsınız. Benim o konuda gönlüm rahat.” diye konuştu.

İtfaiyecilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Özcan, daha sonra İtfaiye Müdürlüğü’nden ayrıldı.