Haber: Berfin MUTLU 

CHP Genel başkanı Özgür Özel'in Bolu’yu ziyaret edeceğinin açıklanmasının ardından MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolulu vatandaşlara hatırlatma yaptı. 

Akgül, Pençe-Kilit Operasyonunda şehit düşen 12 vatandaşı anarak Gazi Meclisi’ndeki kınama metnini imza atmayan Özgür Özel'e sert çıktı.

Özgür Özel'e "CHP Eşbaşkanı" dedi

Akgül açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; "12 Vatan evladının şehit düştüğü şu günlerde, Gazi Meclisimizin yayınladığı kınama metnine imza atmaktan imtina eden CHP “Eşbaşkanı” Özgür Özel, birde utanmadan hain terör örgütünün medya organı olan bir kanala konuk olabilecek kadar alçalmıştır" diye konuştu. 

Yalçın Koşukavak’tan taraftarlara çağrı: “Artık harekât zamanı” Yalçın Koşukavak’tan taraftarlara çağrı: “Artık harekât zamanı”

"Özgür Özel'in şehitlere ve Türk milletine yaptığı hakareti Bolu halkı unutmayacak"

Akgül, "Kahraman şehitlerimizin kanı bile kurumamışken, onların aziz hatırasına hakaret edercesine yapılan bu küstahlığı ve aymazlığı şiddetle kınıyorum. Önümüzdeki günlerde Bolu’yu ziyaret edecek bu şahsın, şehitlerimize ve Büyük Türk Milletine karşı yaptığı bu hakareti Bolulu hemşerilerimin unutmayacağını düşünüyorum" dedi.

Editör: Berfin MUTLU