14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bolu 1. Sıra Adayı gösterilen İsmail Akgül, çalışmalarına devam ediyor. Sabahın ilk saatlerinde çalışmalarına başlayan Akgül, Bolu Gençlik Merkezi, Karaçayır Spor Kompleksi, Bolu İl Göç İdaresi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü, Muharip Gaziler Derneği ve Engeliller Derneği’ni ziyaret etti. Daha sonra İzzet Baysal Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelen Akgül, esnafın sorunlarını dinledi.

AKGÜL DESTEK İSTEDİ

Akgül, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi. Akgül’e ziyaretlerinde MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak ve il, ilçe yöneticileri eşlik etti.

A HABER GEREDE’DEN ÖZEL YAYIN YAPTI A HABER GEREDE’DEN ÖZEL YAYIN YAPTI

Gün içinde gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından Türkiye Muhtarlar Derneği Bolu Şubesi’nin İl Özel İdaresi’nde düzenlediği iftar programında köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Akgül, dernek başkanlarına ve üyelerine teşekkür etti. İftar programının ardından Kadir Gecesi münasebeti ile Yıldırım Bayezid Camii’nde teravih namazını kılan Akgül, namazın ardından vatandaşlarla sohbet etti.

HABER:Berfin MUTLU