Yaptırdıkları tekne mezarları oldu Yaptırdıkları tekne mezarları oldu

4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası münasebetiyle Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde MEM İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi ve İzzet Baysal Anadolu Lisesi organizasyonunda düzenlenen program Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirildi. Program, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı emekli Baş İş Müfettişi Necmettin Demirsoy ve Çalışma Uzmanı Betül Çavdar Kılınç tarafından gerçekleştirilen ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu sunum yapıldı.

‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konusunda farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen programda, İzzet Baysal Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı görsel unsurlar izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Program sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde; ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ temalı ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde gerçekleştirilen resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle protokol tarafından verildi.

Milli Eğitim İl Müdürü Dr. Cemil Sarıcı, programda emeği geçenleri ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi. Elif Erdoğan