Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile iki ülke sınırında baraj açılışına katılan ve dönüş yolunda helikopteri düşen İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin sosyal medya hesabından "Benim için dua edin" paylaşımı yapıldı.

Helikopteri düşen İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Instagram hesabından dikkat çeken paylaşım bir yapıldı. Yapılan paylaşımda, "Benim için dua edin" ifadelerine yer verildi.

İran Cumhurbaşkanı Reisi ve İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan'ı taşıyan helikopter, Doğu Azerbaycan'da şiddetli rüzgar ve sis nedeniyle düştü. Reisi, kazadan önce ise Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile baraj açılışındaydı. Kazanın dönüş yolunda olumsuz hava koşulları nedeniyle meydana geldiği kaydedildi.

"BENİM İÇİN DUA EDİN"

İçinde İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan'ın da yer aldığı helikopteri arama çalışmaları sürerken, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Instagram hesabından "Benim için dua edin" paylaşımı yapıldı. HABER MERKEZİ

Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristlerle girilen çatışmada 1 askerimiz şehit düştü Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristlerle girilen çatışmada 1 askerimiz şehit düştü

Editör: Berfin MUTLU