Kanal D perşembe dizileri arasında ilk sıraya adını yazdıran İnci Taneleri dizisi reyting rekorları kırdı.

Milyonlarca izleyicinin pürdikkat takip ettiği İnci Taneleri yeni bölüm için geri sayım başladı.

Bolu’da Bulursanız Şanslısınız, Kilosu 900 Lira! Bolu’da Bulursanız Şanslısınız, Kilosu 900 Lira!

Sevilen dizide Azem Yücedağ karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan araştırılmaya başladı. İlk bölümden bu yana Azem’in yanından ayırmadığı gözlüğü olay oldu.

İnci Taneleri dizisinin takipçileri bir yandan yeni bölüm gelişmelerini araştırırken bir yandan da Yılmaz Erdoğan gözlüğü odaklandı.

Peki, İnci Taneleri Yılmaz Erdoğan gözlüğü ne kadar?

İnci Taneleri Azem gözlüğü modeli ne?

İşte merak edilen İnci Taneleri Azem gözlük..

İNCİ TANELERİ AZEM GÖZLÜĞÜ NE KADAR?

Son zamanların en çok izlenen yapımı İnci Taneleri reyting rekorları kırdı. Her hafta perşembe günleri Kanal D ekranında yayınlanan İnci Taneleri dizisinde Azem Yücedağ fırtınası esti. Edebiyat öğretmeni olan Azem karısı Hande’yi öldürmekle suçlandı ve cezaevine girdi. 10 yıllık cezaevi günlerini bitiren Azem dışarı çıkar çıkmaz çocuklarını aramaya başladı. Kızı Nehir ve oğlu Özgür’ü bulmak için savaş veren Azem Yücedağ izleyiciler tarafından tamnot aldı. Pavyon dansçısı Dilber sahneleri olay olan İnci Taneleri dizisinde hikaye başladı. Her perşembe yeni bölümü takip edilen İnci Taneleri yeni bölüm öncesi izleyici gündemi Azem gözlüğü oldu

YILMAZ ERDOĞAN GÖZLÜĞÜ MODELİ

İnci Taneleri Azem gözlük modeli ince çerçeveli yuvarlık bir model. Farklı renkleri ve ebatları olan Yılmaz Erdoğan gözlüğü birçok optik mağazasında satılıyor. Perşembe günleri yayına giren İnci Taneleri dizisinde pavyon dansçısı Dilber’in aşık olduğu Azem hem karakteri hem de görünüşüyle olay oldu. Herkesin severek takip ettiği Yılmaz Erdoğan’ın Azem karakteriyle taktığı gözlük çok beğenildi. Öyle ki gözlük satılanbeğenildi.

Öyle ki gözlük satılan dükkanlara İnci Taneleri Azem fotoğrafı konuldu ve Azem’in gözlüğünün satışı patladı.

Haber Merkezi 

Editör: Berfin MUTLU